XXI. križni put mladih Požeške biskupije

30. ožujka 2019. - 0:00

XXI. križni put mladih Požeške biskupije će se održati 30. i 31. ožujka 2019. godine na relaciji Podravska Moslavina – Čačinci – Slatina pod geslom „Učitelju – gdje stanuješ?“ (Iv 1,38). Dužina rute križnoga puta iznosi 49 kilometara.

Program križnog puta započinje okupljanjem u subotu, 30. ožujka u 8,00 sati u crkvi Rođenja Blažene Djevice Marije u Podravskoj Moslavini. Prvi dan križnog puta završava svetom misom u crkvi Presvetog Trojstva u Čačincima nakon čega slijedi večera te noćenje u prostorima tamošnje osnovne škole. Iz Čačinaca se u nedjelju u 8,00 sati kreće prema Slatini gdje križni put završava u crkvi bl. Ivana Merza večernjim euharistijskim slavljem koje predvodi požeški biskup msgr. Antun Škvorčević.