Biskupijsko hodočašće zdravstvenih djelatnika Gospi Voćinskoj

22. lipnja 2021. - 0:00

U utorak, 22. lipnja 2021. će se održati Biskupijsko hodočašće zdravstvenih djelatnika Gospi Voćinskoj. Na njem će sudjelovati članovi podružnica Hrvatskoga katoličkog liječničkog društva u Požeškoj biskupiji i Hrvatske katoličke udruge medicinskih sestara i tehničara u Požeškoj biskupiji te djelatnici Specijalne bolnice za psihijatriju i palijativnu skrb Sv. Rafael na Strmcu kao i drugi zdravstveni djelatnici i zaposlenici u zdravstvu.

Program hodočašća je sljedeći:

• 9.30 sati          Polazak od hodočasničkog križa prema crkvi;
  • 10.00 sati        Dvorana Hrvatskog doma: Dr. Maristela Šakić, Zdravstveni djelatnici i njihovi bolesnici u pandemiji COVID-a – frustracije i gratifikacije;
  • 10.45 sati        Priprava za svetu misu, slavlje sakramenta Pomirenja u crkvi;
  • 11.30 sati        Euharistijsko slavlje, predvodi požeški biskup msgr. Antun Škvorčević;
  • 13.00 sati        Domjenak u dvorani Hrvatskog doma.