Korizmena duhovna obnova vjeroučitelja i odgojiteljica u vjeri Požeške biskupije

27. veljače 2021. - 0:00

27. veljače 2021.

U subotu, 27. veljače 2021. godine, u Požegi će se okupiti vjeroučitelji laici i odgojiteljice u vjeri na svoju korizmenu duhovnu obnovu. Voditelj duhovne obnove je vlč. Ivan Valentić, svećenik Zagrebačke nadbiskupije, župnik Župe sv. Martina Biskupa u Dugom Selu.

Program duhovne obnove, prilagođen epidemiološkim uvjetima i okolnostima, započinje u Katedrali sv. Terezije Avilske u 9,30 sati zazivom Duha Svetoga nakon koje će voditelj duhovne obnove održati razmatranje s ispitom savjesti. Potom će biti prigoda za sakramenat pomirenja, a duhovna obnova će se zaključiti euharistijskim slavljem u 11 sati koje će predvoditi požeški biskup msgr. Antun Škvorčević.