Susreti učenika 7. i 8. razreda Katedralnog arhiđakonata u požeškom Kolegiju

23. veljače 2019. - 0:00

U organizaciji Povjerenstva za pastoral duhovnih zvanja u požeškom Kolegiju će se u subotu, 23. veljače održati jednodnevni susret za učenike 7. i 8. razreda osnovne škole iz župa Katedralnog arhiđakonata. Cilj susreta je omogućiti upoznavanje Kolegija i života u njemu promišljajući uz to o sebi, Bogu te mogućem odabiru duhovnog poziva i srednje škole.
Program susreta započinje subotom u 9 sati, a završava svetom misom u požeškoj Katedrali u 18,30 sati. Kroz susret sudionicima će raznim duhovnim, poučnim i zabavnim sadržajima, među ostalim, biti približena ljepota i veličina duhovnog poziva te će imati priliku upoznati se s Kolegijom i ustanovama u njegovoj neposrednoj blizini (požeška Katedrala, crkva sv. Lovre, Katolička gimnazija, Dijecezanski muzej i dr.).