Katolička malonogometna liga

18, sij 2024
Završnica Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije

U subotu 20. siječnja 2024. godine održat će se završnica Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije u kojoj će sudjelovati: Župa sv. Barbare, Jakšić; Župa sv. Petra i Pavla Apostola, Kaptol; Župa sv. Franje Asiškog, Lipik; Župa Uznesenja BDM, Nova Bukovica; Župa Blažene Djevice Marije, Nova Kapela; Župa sv. Nikole Biskupa, Pleternica; Župa sv. Tome Apostola, Rajić te Župa Bezgrješnog začeća BDM, Vetovo. Odigravanje utakmica četvrtfinala započinje u 8,45 sati u Sportskoj dvorani „Tomislav Pirc“ u Požegi prema unaprijed dogovorenom rasporedu. Po završetku odigranih utakmica četvrtfinala, polufinala i finala uslijedit će dodjela nagrada i priznanja za sudjelovanje u Katoličkoj malonogometnoj ligi Požeške biskupije 2023./24. godine.