KONCERT PRIGODOM SPOMENA 11. OBLJETNICE SMRTI PAPE IVANA PAVLA II.

Odmah nakon mise uslijedio je koncert prigodom 11. obljetnice smrti pape Ivana Pavla II. Muški oktet Župe sv. Terezije Avilske, na čelu s voditeljem Kristijanom Kostićem, izveo je dvije skladbe: Isus je uskrsnuo (Citharara Octochorda) i Tebe tražim (Šime Marović). Potom je nastupio Zbor Župe Sv. Terezije Avilske pod ravnanjem dirigenta i orguljaša Tomislava Jurića izveo s tri skladbe: Terra tremuit (Francesco Zane), Blagoslovi duše moja Gospoda (Tomislav Jurić) i Et Resurrexit (Tomislav Jurić. Katedralni mješoviti zbor pod ravnanjem dirigenta i orguljaša Alena Kopunovića Legetina izveo je četiri skladbe i jedan solo za orgulje: Totus tuus, skladbu posvećenu papi Ivanu Pavlu II. prigodom pastirskog pohoda Poljskoj 1987. godine (H. M. Gorecki); Allegro simfonije br. 6 u g- mollu, solo za orgulje (Ch. Maria Widor); Surrexit pastor bonus, motet za četiri ženska glasa i orgulje (Felix B. mendelsson); Regina Caeli (Valentino Miserachs) i Tu es Petrus, Simon Ioannis diligis me? (Franz Liszt). Na svršetku koncerta razdragani slušatelji u publici su ustali i zajedno sa svim izvođačima otpjevali papi dragu pjesmu Krist na žalu.