BISKUP ANTUN UPUTIO ČESTITKU NOVOM ŠIBENSKOM BISKUPU

Požeški biskup Antun Škvorčević uputio je 3. lipnja sljedeću čestitku msgr. Tomislavu Rogiću prigodom njegova imenovanja za šibenskog biskupa:
„’Svećeništvo je ljubav Isusova Srca’, govorio je sv. Ivan Marija Vianney. Vaše imenovanje za šibenskog biskupa na svetkovinu Presvetog Srca Isusova smatram posebnim darom njegova Božanskog Srca i mudre odluke Pape Franje. Od srca Vam čestitam!
Radujem se što ćete po biskupskom ređenju postati služiteljem Božjeg naroda u starodrevnoj šibenskoj Crkvi pod zaštitom sv. Mihaela Arkanđela te kao član Zbora apostolskih nasljednika u zajedništvu hrvatskih biskupa surađivati na dobro Crkve u našem narodu. Neka Ljubav koja Vas je pozvala bude Vašom snagom te podari uspjeh svim Vašim plemenitim pastirskim nastojanjima.
U molitvi i bratskoj odanosti, srdačno Vas u Gospodinu pozdravljam“, kaže biskup Škvorčević u čestitci.