Biskup Škvorčević primio požeško-slavonskog župana i požeškog gradonačelnika

Na sam dan dvadesete obljetnice uspostave Požeške biskupije i ređenja njezina biskupa, 27. rujna, biskup Antun Škvorčević primio je u Biskupskom domu u Požegi Alojza Tomaševića, požeško–slavonskog župana, koji mu je čestitao navedene obljetnice, poželjevši da i dalje svojim djelovanjem pridonosi dobru ljudi u Županiji.

Istoga dana biskup Antun primio je i gradonačelnika grada Požege Darka Puljašića. Izražavajući biskupu čestitke prigodom dvadesete obljetnice uspostave Požeške biskupije i njegova biskupskoga ređenja, gradonačelnik je zahvalio za sve ono što je biskup učinio na duhovnom, kulturnom, karitativnom i odgojno-obrazovnom području, te snažno pridonio općem dobru i prepoznatljivosti grada Požege u njegovu identitetu. Poželio mu je da u dobru zdravlju može i dalje obogaćivati Grad novim pothvatima. Razgovarali su o određenim pitanjima iz života grada Požege te o mogućnostima bolje suradnje, napose na području kulture.