Požeška biskupija darovala bolnici medicinski uređaj

Prigodom blagdan Gospe Lurdske i Svjetskog dana bolesnika, požeški biskup Antun Škvorčević 9. veljače pohodio je Opću županijsku bolnicu u Požegi te je na odjelu neurologije predao medicinski uređaj TCD Multi-Dop T digital sa sondom, što ga Požeška biskupija daruje Općoj županijskoj bolnici u Požegi. Ravnatelj Bolnice dr. Željko Glavić zahvalio je biskupu Antunu za darovani uređaj, a dr. Borislav Vuković ukratko je prikazao kako on radi i koja mu je funkcija u pretragama i liječenju krvnih žila vrata i mozga. Biskup je izrazio radost što Požeška biskupija svake godine uspijeva iz svojih sredstava nabaviti za Bolnicu određene uređaje, dajući tako uz duhovnu i materijalnu potporu onima koji se trude oko zdravlja bolesnog čovjeka. Potom je biskup na uređaj, na one koji će njime rukovati i na sve koji će se pomoću njega liječiti, zazvao Božji blagoslov.