Raspored slavlja sakramenta svete Potvrde 2018. godine

1687
Datum Dan Župa Vrijeme Krizmatelj
14.IV. Subota Novska (Bl. Alojzije Stepinac)
Podgorač
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
15.IV. Nedjelja Oriovac 11 sati Biskup
21.IV. Subota Pleternica
Međurić
Kaptol
11 sati
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat I. Žuljević
22.IV. Nedjelja Požeški Brestovac
Nova Gradiška (Bezgrješno začeće BDM)
Jakšić
11 sati
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat Ćorković
23.IV. Ponedjeljak Vrbova 11 sati Biskup
28.IV. Subota Staro Petrovo Selo
Krapje, Lonja
Jasenovac
Velika
Virovitica- Sv. Rok
11 sati
9 sati
11 sati
11 sati
10,30 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat Krpeljević
Delegat I. Žuljević
Delegat Ćorković
29.IV. Nedjelja Požega (Sv. L. Mandić)
Bokšić
Lipovljani
11 sati
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat Ćorković
30.IV. Ponedjeljak Brodski Stupnik 17 sati Biskup
3.V. Četvrtak Orahovica 11 sati Biskup
5.V. Subota Hodočašće djece osnovne škole u Voćin
6.V. Nedjelja Đurđenovac
Lužani
Nova Gradiška (Kraljica sv. Krunice)
Rajić
Dežanovac
11 sati
11 sati
11 sati
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat I. Žuljević
Delegat Ćorković
Delegat Sanić
9.V. Srijeda Čačinci 18 sati Biskup
10.V. Četvrtak, UZAŠAŠĆE GOSPODNJE Stražeman 11 sati Biskup
12.V. Subota Hodočašće srednjoškolaca u Voćin
13.V. Nedjelja Slatina (Bl. I. Merz)
Bebrina, Dubočac
Virovitica (Sv. L. Mandić)
11 sati
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat I.Žuljević
18.V. Petak Vetovo 18 sati Delegat Krpeljević
19.V. Subota Novska (Sv. Luka Ev.)
Požega (Duh Sveti)
Našice (Sv. A. Padovanski)
Cernik
11 sati
18 sati
10 sati
18 sati
Biskup
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat Krpeljević
20.V. Nedjelja DUHOVI Katedrala 11 sati Biskup
25.V. Petak Pakrac 18 sati Biskup
26.V. Subota Slatina (Sv. Josip)
Kutjevo
Feričanci
Našice (Gospa Fatimska)
10,30 sati
10,30 sati
18 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat Krpeljević
Delegat I. Žuljević
27.V. Nedjelja
PRESVETO TROJSTVO
Daruvar (Presveto Trojstvo) 10 sati Biskup
2.VI. Subota Davor
Ruševo
Virovitica (Bl.A. Stepinac)
11 sati
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
Delegat I. Žuljević
3.VI. Nedjelja Našice (Sv. Marko Ev.)
Lipik
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
7.VI. Četvrtak Hodočašće starijih osoba u Voćin
9.VI. Subota Nova Kapela, Gornji Lipovac
Đulovac
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević
10.VI. Nedjelja Skenderovci 11 sati Biskup
16.VI. Subota Voćin
Štivica
11 sati
11 sati
Delegat Krpeljević
Delegat I. Žuljević
17.VI. Nedjelja Požega (Sv. I. Krstitelj)
Daruvar (Sv. Antun Padovanski)
11 sati
11 sati
Delegat Krpeljević
Delegat I. Žuljević
22.VI. Petak Biskupijski susret ministranata u Voćinu
23.VI. Subota Prezbitersko ređenje
24.VI. Nedjelja Slavonski Kobaš
Crnac
11 sati
11 sati
Biskup
Delegat Krpeljević