Biskup primio provincijalnu poglavaricu Marijinih sestara

U požeškom Biskupskom domu biskup Antun Škvorčević primio je 26. lipnja s. Kaju Ljubas, provincijalnu poglavaricu Marijinih sestara od čudotvorne medaljice. Razgovarali su o djelovanju sestara u Bolnici sv. Rafaela na Strmcu, Domu umirovljenika u Novoj Kapeli a napose u požeškom Svećeničkom domu. Tri sestre, djelatne u ovoj središnjoj biskupijskoj ustanovi vode brigu o umirovljenim svećenicima i daju svoj doprinos i u drugim potrebama Doma te u crkvi sv. Lovre. Provincijalna poglavarica predstavila je stanje sestara u Provinciji te je u okviru toga obavijestila biskupa o određenim promjenama u požeškoj zajednici sestara. Biskup je zahvalio provincijalki za doprinos koji njezine sestre daju u životu mlade požeške mjesne Crkve.