Biskup pohodio četrnaesteročlanu obitelj Čatak u Hrnjevcu

U petak, 16. kolovoza, požeški biskup Antun Škvorčević pohodio je četrnaestoročlanu obitelj Čatak u Hrnjevcu, filijali župe Vetovo. S njim su u pratnji bili vetovački župnik Dražen Akmačić i ravnatelj Caritasa Ivan Popić. Uz dvanaestoro djece biskupa su dočekali roditelji Jure i Ivana, predstavivši mu najmlađe dijete, Ivonu, koja je nedavno krštena. Djeca su s biskupom razgovarala o svojim školskim uspjesima, provođenju ljetnih praznika i zajedničkom životu. Biskup je zahvalio roditeljima na prihvaćanju dara života dvanaestoga djeteta, i čestitao njegovo krsno preporođenje. Zanimao se među ostalim i za materijalno stanje obitelji te za potrebe u kojima bi Biskupija mogla priteći u pomoć. Na kraju obitelji su uruči darovi i novčani prilog.