Na svetkovinu Uznesenja Blažene Djevice Marije – Veliku Gospu, 15. kolovoza u Voćinu je održano deveto hodočašće obitelji Požeške biskupije s brojnom djecom. Središnje euharistijsko slavlje s procesijom predvodio je požeški biskup Antun Škvorčević.
Nakon svete mise i kratkog odmora, u prostorima obližnjeg Hrvatskog doma u Voćinu Biskupijski Caritas i Centar «Pro vita et familia» na čelu s ravnateljem Ivanom Popićem i voditeljicom Anom Matković za članove obitelji s brojnom djecom priredili su prigodni program, na čijem je završetku obiteljima s brojnom djecom pred početak nove školske godine uručen i novčani dar Požeške biskupije.


![Video lectio divina: Druga nedjelja došašća (A) [7. prosinca 2025.]](https://pozeska-biskupija.hr/wp-content/uploads/2025/12/topalovic-218x150.jpg)









