Treće kolo biskupijske malonogometne lige

U subotu, 8. veljače 2020. godine u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u Požegi i Sportskoj dvorani Osnovne škole Fra Kaje Adžića u Pleternici odigrane su utakmice trećeg kola Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije. Ekipe župa, podijeljene u četiri skupine, ovim su kolom zaključile fazu natjecanja po skupinama. Prema pravilima ovogodišnjeg KMNL-a Požeške biskupije iz svake skupine prolaze po dvije ekipe koje se u daljnjoj fazi Lige međusobno križaju.

U tom smislu, nakon odigrana tri kola Lige, predstoji završnica, odnosno utakmice četvrtfinala, polufinala, utakmica za treće mjesto i finale u kojima će igrati osam malonogometnih ekipa odnosno: Župa sv. Antuna Padovanskog, Našice; Župa Bezgrješnog začeća BDM, Vetovo; Župa Pohoda BDM, Voćin; Župa sv. Tome Apostola, Rajić; Župa sv. Barbare, Jakšić; Župa Blažene Djevice Marije, Nova Kapela; Župa sv. Emerika, Oriovac i Župa sv. Antuna Padovanskog, Daruvar. Utakmice završnice će iznjedriti ovogodišnjeg pobjednika Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije koji će biskupiju predstavljati na nacionalnoj završnici KMNL-a u Zadru.