Prijenos svete mise, korizmene kateheze i križnog puta – petak, 27. ožujka

Braćo i sestre! Pridružite se putem interneta prijenosu euharistijskog slavlja koje će u 11 sati iz kapele sv. Josipa Biskupskog doma u Požegi predvoditi požeški biskup msgr. Antun Škvorčević za pokoj duše preminuloga svećenika Požeške biskupije preč. Marijana Goleca, župnika Župe sv. Marije Magdalene u Bebrini i Sv. Mihaela Arkanđela u Dubočcu te začasnog kanonika Stolnog kaptola u Požegi. Euharistijskom slavlju prethodit će molitva Krunice Blažene Djevice Marije od 10,30 sati.

U 17 sati budite molitelji križnoga puta iz požeške Katedrale s korizmenom katehezom u Godini Božje riječi pod naslovom „TI IMAŠ RIJEČI ŽIVOTA VJEČNOGA – Isus uskrisuje prijatelja Lazara“.

Nakon toga, u 18 sati ćemo se izravnim prijenosom povezati s papom Franjom koji će na trgu sv. Petra u Vatikanu predvoditi molitvu te udijeliti blagoslov s Presvetim Urbi et orbi s potpunim oprostom po uobičajenim uvjetima.