Mladi požeške župe sv. Terezije Avilske pohodili caritasove korisnike

Na Veliku srijedu, 8. travnja, mladi iz požeške župe sv. Terezije Avilske predvođeni tajnikom Caritasa Požeške biskupije, Ivicom Rajkovačom, pripremili su osamdesetak paketa sa živežnim namirnicama i higijenskim potrepštinama koje je osigurao Caritas Požeške biskupije, te obišli najsiromašnije i socijalno ugrožene pojedince i obitelji na području grada Požege. Pridržavajući se svih mjera predostrožnosti i opreza tijekom opasnosti od zaraze koronavirusom mladi su na sebi svojstven način obradovali osobito starije osobe posvjedočivši im blizinu i zaželjevši im sretan Uskrs. U akciji su sudjelovali Tina Mandić, Melani Vlahović, Katarina Dora Kepić, Petar Petrović, Mia Bošnjak, Sanela Kovačević i Ema Kovačević. Navedeni mladi su zauzeti u mnogim segmentima pastoralnog života župe sv. Terezije Avilske te se rado uključuju u sve projekte Požeške biskupije, osobito one koji su namijenjeni mladima. Uz mnoštvo osmijeha, radosti, blizine i ljubavi mladenačkog srca mnogim su caritasovim korisnicima izmamili suze na oči i zahvalnost na usnama jer su u ovim mladima spoznali da nisu ostali sami.