Prijenos euharistijskog slavlja prigodom svetkovine sv. Terezije Avilske iz požeške Katedrale – 15. listopada 2020.

Braćo i sestre! Putem internetskog prijenosa na Laudato televiziji te na web i facebook stranici Požeške biskupije budite dionici svečanog euharistijskog slavlja koje će na svetkovinu sv. Terezije Avilske u četvrtak, 15. listopada, u Katedrali u 11.00 sati predvoditi apostolski nuncij u Republici Hrvatskoj msgr. Giorgio Lingua, u zajedništvu s dijecezanskim biskupom msgr. Antunom Škvorčevićem, drugim biskupima Đakovačko-osječke crkvene pokrajine na čelu s metropolitom msgr. Đurom Hranićem. Njima će se pridružiti kanonici, arhiđakoni, dekani, svećenici Katedralnog arhiđakonata i drugi svećenici i vjernici koji su u mogućnosti. Slavlje započinje procesijom s moćnikom sv. Terezije Avilske od crkve sv. Lovre.