Holywin u požeškoj župi sv. Leopolda Mandića

U nedjelju 31. listopada uoči svetkovine Svih Svetih brojni su mladi s područja Požeške biskupije na više mjesta sudjelovali u molitvenim bdijenjima koja se još nazivaju i „Holywin – Svetost pobjeđuje“. Za mlade grada Požege i okolice bdijenje se već tradicionalno održava u crkvi sv. Leopolda Mandića, a organiziraju ga mladi, članovi Križarske organizacije.
U bogatom programu prožetom pjesmom, katehezom, glumom, molitvom i zajedništvom sudjelovali su brojni mladi vjernici. Različite dijelove programa ujedinilo je geslo iz Matejeva evanđelja “Ime njegovo nada je narodima”, a upravo to je i bila tema kateheze koju je održao fra Gabrijel Bošnjak.
Vrhunac programa bilo je euharistijsko klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom koje je predvodio domaći župni vikar Josip Prpić, a susret se nastavio druženjem u prostorima župe.