Drugo kolo Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije

Nakon otvorenja i odigranih utakmica prvoga kola, u subotu 17. prosinca 2022. u Sportskoj dvorani „Tomislav Pirc“ u Požegi i Sportskoj dvorani Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“ u Velikoj, prema unaprijed dogovorenom rasporedu, odigrane su utakmice drugog kola Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije. U drugom kolu Lige sudjelovalo je sedamnaest momčadi odnosno: Župa sv. Ivana Krstitelja, Crnac; Župa sv. Barbare, Jakšić; Župa Uznesenja BDM, Končanica; Župa sv. Franje Asiškog, Lipik; Župa sv. Antuna Padovanskog, Našice; Župa Blažene Djevice Marije, Nova Kapela; Župa bl. Alojzija Stepinca, Novska; Župa Uznesenja BDM, Pakrac; Župa sv. Terezije Avilske, Požega; Župa sv. Ivana Krstitelja, Požega; Župa sv. Nikole Biskupa, Pleternica; Župa sv. Tome Apostola, Rajić; Župa sv. Antuna Padovanskog, Staro Petrovo Selo; Župa sv. Ivana Krstitelja, Staro Petrovo Selo, Župa sv. Augustina Biskupa, Velika; Župa Bezgrješnog začeća BDM, Vetovo i Katolička gimnazija, Požega.

Po završetku prvog i drugog kola Lige, predstoji još treće kolo i završnica Lige, koji će se održati 14. i 21. siječnja 2023. godine te u konačnici iznjedriti pobjednika Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije 2022./23. koji će Biskupiju predstavljati na nacionalnoj završnici KMNL-a u Sisku.

Detaljni prikaz rezultata drugog kola Lige te raspored odigravanja preostalih kola možete vidjeti na službenoj stranici Lige (https://pozeska-biskupija.hr/kmnl/).