Završnica Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije

21. siječnja 2023. - 9:00

U subotu 21. siječnja 2023. godine održat će se završnica Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije u kojoj će sudjelovati: Župa sv. Barbare, Jakšić; Župa Uznesenja BDM, Končanica; Župa Blažene Djevice Marije, Nova Kapela; Župa bl. Alojzija Stepinca, Novska; Župa sv. Nikole Biskupa, Pleternica; Župa sv. Ivana Krstitelja, Požega; Župa sv. Augustina Biskupa, Velika i Župa Bezgrješnog začeća BDM, Vetovo. Odigravanje utakmica četvrtfinala započinje u 9 sati u Sportskoj dvorani „Tomislav Pirc“ u Požegi prema unaprijed dogovorenom rasporedu.

Nakon što se odigraju utakmice trećeg kola, u završnici Lige će nastupiti osam ekipa župa Požeške biskupije. Po završetku odigranih utakmica četvrtfinala, polufinala i finala uslijedit će dodjela nagrada i priznanja za sudjelovanje u Katoličkoj malonogometnoj ligi Požeške biskupije 2022./23. godine u Dvorani bl. Alojzija Stepinca Biskupskog doma u Požegi (Trg Svetog Trojstva 18).