Uvođenje u službu upravitelja Župe sv. Ivana Krstitelja u Špišić Bukovici

U nedjelju 29. rujna 2024. godine, na središnjem slavlju u župnoj crkvi za upravitelja Župe sv. Ivana Krstitelja u Špišić Bukovici uveden je Karlo Topalović. Euharistijsko slavlje i obred uvođenja predvodio je delegat požeškog biskupa, kanonik Stolnog kaptola sv. Petra u Požegi Antun Prpić. Na početku svete mise delegat Prpić je pročitao životopis novog župnika kao i dekret o imenovanju na spomenutu službu. Potom je novi župnik ispovjedio vjeru i potpisao vjeroispovijest. U homiliji predvoditelj slavlja potaknuo je vjernike na promišljanje o svećeniku kao Božjem glasniku i poslaniku Crkve. Na kraju slavlja, novi upravitelj župe Karlo Topalović zahvalio je vjernicima, a posebno biskupovom delegatu Prpiću čestitajući mu zlatomisnički jubilej proslavljen u srpnju ove godine.