Završnica Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije

22. veljače 2020. - 10:00

U subotu, 22. veljače 2020. godine, održat će se završnica Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije. Odigravanje utakmica četvrtfinala započinje u 10 sati u Sportskoj dvorani Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“ u Velikoj prema unaprijed dogovorenom rasporedu.

Nakon odigranih utakmica tri kola ovogodišnje Lige, u završnicu Lige ušlo je osam ekipa župa Požeške biskupije: Župa sv. Antuna Padovanskog, Našice; Župa Bezgrješnog začeća BDM, Vetovo; Župa Pohoda BDM, Voćin; Župa sv. Tome Apostola, Rajić; Župa sv. Barbare, Jakšić; Župa Blažene Djevice Marije, Nova Kapela; Župa sv. Emerika, Oriovac i Župa sv. Antuna Padovanskog, Daruvar.

Odmah po završetku odigranih utakmica četvrtfinala, polufinala i finala uslijedit će dodjela nagrada i priznanja za sudjelovanje u Katoličkoj malonogometnoj ligi Požeške biskupije 2019./20. godine u Dvorani bl. Alojzija Stepinca Biskupskog doma u Požegi (Trg Svetog Trojstva 18) s početkom u 17 sati.