Uvođenja u župničku službu

25. kolovoza 2019. - 0:00

U skladu s ovogodišnjim dekretima o razrješenjima i imenovanjima svećenika, u nedjelju 25. kolovoza tijekom župnog euharistijskog slavlja u 11 sati, dijecezanski biskup msgr. dr. Antun Škvorčević uvest će u Župi Presvetog Trojstva u Daruvaru u službu novoimenovanog župnika vlč. Zdravka Radoša.

Biskupov delegat msgr. Josip Krpeljević uvest će u službu upravitelja Župe sv. Marije Magdalene u Sopju vlč. Olivera Kranjčića tijekom župnog euharistijskog slavlja u 11 sati, dok će u Župi sv. Ivana Krstitelja u Crncu tijekom župnog euharistijskog slavlja u 9 sati delegat preč. Ivica Žuljević uvesti u službu novoimenovanog upravitelja Župe vlč. Augustina Tašića.

U Župi Duha Svetoga u Feričancima za vrijeme euharistijskog slavlja u 11 sati delegat preč. Žuljević u službu će uvesti novoimenovanog župnika vlč. Antu Ivića.

Biskupov delegat msgr. Antun Prpić tijekom župnog euharistijskog slavlja u 11 sati uvest će u službu vlč. Vicka Obradovića, novoimenovanoga župnika Župe sv. Emerika u Oriovcu, a delegat preč. Milan Vidaković u Župi sv. Marije Magdalene u Donjoj Obriježi tijekom euharistijskog slavlja u 9 sati novoimenovanog upravitelja Župe vlč. Mihaela Kosa.